Styret og utvalg

 

STYRET:

 

Leder                                                   

Frida Doksrød               

918 47 127

Nestleder/sekretær

Einar Abrahamsen dy

915 40 282

Kasserer

Kari Rød Stene

928 00 292

Sportslig leder

Jan Kjetil Skaug

984 06 663

Sekretær/IT

Janine Teal

924 82 007

Oppmann 13+

Torgunn Gjerstad

416 61 651

Oppmann 8-12

Joachim Pande

958 11 223

Varamann

Asgeir Fremstad

465 15 072

Varamann

Bjørn Stene

924 12 081

 


VALGKOMITE:

 

Leder  

?                       

 

Medlem

Kåre Kvestad

996 03 695

Medlem

Bjørn Stene

924 12 081

 


RENNKOMITE:

 

Rennleder                                          

Kjetil H Nilsen    

416 87 411

Rennsekretær

Ellen Strøm Juliussen

 

Startsjef

?

 

Tidtakersjef

Einar Klavenes

954 20 667

Speaker

Torstein Kjosavik

996 91 774

Parkeringsjef

Kjetil Olsen

992 78 915 

Forpleining 

Helene Carlsen

411 05 684

Løypesjef 

Hans Kenneth Hjertaas

990 18 950

Premieansvarlig

Veronika Trøim 

908 08 973

 

 

 

BYGG/ANLEGGSKOMITE:

 

Leder

Anne Cecilie Gleditch

916 30 391

Medlem

Osmund Jensen

957 39 066

Medlem

Per Joar Kristiansen

900 69 021

 


Utvikling av sentralskiidrettsanlegget

 

ØKONOMIUTVALG:

 

Medlem

Thomas Øvrum

 

481 47 090

 

Bistår kasserer mht inntektsgivende prosjekter,sponsing.


VAFFELKOMITE:

 

Leder                                                     

Helene Carlsen               

411 05 684

Medlem

Merete Haugen

922 32 570

Medlem

Norunn Følsvik

 

Medlem

Kari Hasaas

926 21 807

Medlem

Maria Tho

 

Medlem

Tone Arvesen

 

Skifestgeneral

Knut Ingar Nalum

924 31 142

 

Bevertning ved skigruppas arrangementer, utdeling av saft ved renn ol. Skifesten.

LØYPEKOMITE:

 

Løypansvarig                             

Hans Kenneth Hjertaas              

990 18 950

Medlem

Gunnar Gustavsen

905 59 173

Medlem 

Sverre Hynne 

334 55 486 

Medlem 

Reidar Karlsen 

334 58 078 

Medlem 

Einar Aabrekk

959 64 471 

Medlem 

Håkon Arvesen

905 57 226

Medlem 

Arve Thorsen

913 84 305

Medlem

Tore Samuelsen

 

Medlem

Stein Grytting

977 50 404 

 


Ansvarlig for vedlikehold av løyper sommer og vinter. Innkalling til dugnader i løypa, vedlikehold og service av utstyr.


SNØPRODUKSJONSTEAM:

 

Leder

Håkon Arvesen

905 57 226

Nest leder

Carl Kristoffer Sveva

 

Løypeansvarig 

Hans Kenneth Hjertaas

990 18 950

Løypekjører

Per Joar Kristiansen

900 69 021

Medlem

Einar Abrahamsen

915 40 282

Medlem

Knut Ingar Nalum

924 31 142

Medlem 

Stein Grytting

977 50 404

Medlem

Jens Christoffer Markmanrud

906 92 187

Vedlikehold elektrisk anlegg

?

 

Vedlikehold utstyr

?

 

Medlem

Pål Kjesserud

911 92 241

 


TRENERTEAM:

 

Sportslig leder                 

Jan Kjetil Skaug  

984 06 663

Sportslig utvalg:

Jan Kjetil Skaug, Joachim Pande, Einar Abrahamsen, Asgeir Fremstad

 

Team Runar 2002

Kjetil Olsen

47708628

Team Runar 2003

Kåre Kvestad

996 03 695

Team Runar 2004

Hege Kålås

915 31 663

Team Runar 2005

Hans Kenneth Hjertaas /

Claus Vidum

990 18 950 / 91859190

2006 / 2007

Margareth Einvik Jensen /

Tor Einar Hårstadhaugen

952 87 634 /

902 04 428

2008 / 2009

Line L Fladeby

413 57 632

2010 / 2011

Lasse Norli /

Morten Eliassen/

Erik Juliussen

970 27 699 /

907 38 306 /

934 84 217

2012 / 2013

Joachim Pande /

Torstein Kjosavik

958 11 223 /

996 91 774

Runarexpressen / Runarbirken

Svein Are Aasrum

971 67 160

Runar Triatlon

Jarle Aagaard

959 64 315

 



 

 

 

Kalender

September
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket